Промислова хімія: якість, доступні ціни, надійне партнерство

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Оптовий продаж хімічної сировини в Україні

ТОВ Торговий дім «Енергостройінвест» пропонує підприємствам широкий вибір хімічної сировини. Ми працюємо в сфері промислової хімії більше 10 років, за цей час здобули широку базу українських і зарубіжних постачальників. Наша компанія - офіційний дистриб'ютор більше 200 виробників хімічної продукції, ми маємо ексклюзивні права на поставку багатьох затребуваних хімреактивів і сировини.

У компанії працюють фахівці різних галузей. Наші клієнти отримують інформацію про те, які хімічні продукти можна купити, а також докладну консультацію можна застосувати до кожного конкретного випадку. Якщо вам потрібна порада експерта, ви завжди можете звернутися до наших фахівців в металургії, машинобудуванні, виробництві порошків і фарб, професіоналам в інших областях.
Якщо ви не бачите той чи інший вид хімічної продукції в нашому асортименті, ми готові знайти і доставити його на замовлення в найкоротші терміни.
Ми цінуємо наших постійних клієнтів і раді новим: готові надати товарні кредити, у нас впроваджена система розрахунків по факторингової схемою.

Промислова хімія оптом затребувана в Україні. Без неї не обходиться жодне підприємство: металурги, будівельники, хіміки, аграрії і багато інших фахівців зацікавлені в поставках хімічної сировини.

Ми пропонуємо якісну продукцію від кращих світових виробників.

Сировина:
• для металургії та литва;
• для шинної промисловості;
• полімери, гліколі та розчинники;
• будівельна хімія;
• для клеїв і лакофарбової продукції;
• для харчової промисловості;
• для виробництва миючих засобів та косметики.

За роки роботи на ринку України ТД «Енергостройінвест» виробив схему ефективної логістики. У нас є власні склади в Київській і Дніпропетровській області загальною площею понад 8000м2, ми працюємо з багатьма транспортними компаніями. Якщо ви вирішили купити хімічну сировину у нас, можете розраховувати на своєчасну поставку в будь-який куточок України. Система логістики в ТД «Енергостройінвест» розроблена на основі планування закупівель і управління складськими запасами. Це дає можливість точно в термін поставити матеріал в кількості, необхідній клієнту.

Запрошуємо представників промислових підприємств України ознайомитися з нашим широким асортиментом хімічних реактивів і сировини. У ТД «Енергостройінвест» ви напевно знайдете потрібні позиції, а наше завдання - в стислі терміни поставити вам якісну продукцію за оптимальною ціною.